Програма лояльності від ювелірного салону «Абрикос»

Розроблена спеціально для того, щоб тішити наших улюблених клієнтів, програма лояльності від ювелірного салону «Абрикос» дарує безперечні переваги її учасникам. Це не просто привілеї, постійний клієнт для нас — друг, якому ми надаємо тільки найкраще обслуговування та індивідуальний підхід.
 

Обручки в «Абрикосі»

Таїнство вінчання - одне з найдивовижніших і хвилюючих подій в житті людини. Дві душі з'єднуються, щоб бути разом, створити щось ціле, єдине. Обручки служать фінальним прикрасою, символом нескінченності союзу, підкреслюють урочистість і інтимність моменту. Ювелірний салон «Абрикос» представляє можливість роздобути справді унікальні кільця, які робляться під замовлення, відповідно до будь побажань клієнта. Ви і лише ви вирішуєте, як виглядатиме кільце, з чого воно зроблено і що за гравірування буде нанесена. Ексклюзивність в кожній деталі - ось просте визначення наших обручок. Сталь, срібло, золото, паладій, платина, а також кольору цих матеріалів можна комбінувати, щоб домогтися самого вишуканого зовнішнього вигляду. Гравіювання, яке входить у вартість кільця, дозволяє вкласти в нього саме особисте. Наноситься вона як на зовнішню, так і на внутрішню сторону кільця. Механічна гравірування дозволяє нанести на виріб різноманітні малюнки, символи і букви. Лазерне гравірування наноситься згідно зображенню на макеті - це може бути послання своїй половинці, написане від руки або навіть відбиток пальця. На цьому можливості не закінчуються - обручка може бути прикрашене дорогоцінним каменем, у тому числі і на внутрішній стороні, якщо Ви хочете залишити його як приховане нагадування про цінність союзу душ. Термін виконання замовлення - півтора місяця.
 

Встречайте: Патриотическая Коллекция скоро в «Абрикосе»!

30% от стоимости каждого изделия будет перечислено на реабилитацию и лечение участников боевых действий, пострадавших во время АТО на Востоке Украины. Мы гордимся своими героями и вместе можем им помочь!
 

Ювелірний салон «Абрикос» в програмі послуг Quintessentially

В рамках программы партнёрства ювелирного салона «Абрикос» и всемирного элитарного консьерж-сервиса Quintessentially, члены клуба имеют возможность пользоваться постоянной скидкой на драгоценности от «Абрикоса». Кроме того, ювелирный салон авторских украшений предоставляет клиентам Quintessentially эксклюзивный пакет таких услуг:
 
1 2