Новий формат подарунків

Ювелірні салони «Абрикос» пропонують унікальну у своєму роді послугу – подарунковий електронний ключ. Цей оригінальний пристрій не лише поєднує у собі переваги подарункового сертифікату та дорогоцінність виробу із золота, проте і виконує кілька додаткових, досить необхідних функцій. Новий формат подарунка дозволяє дарувати право обрати ювелірну прикрасу, втілене у вишуканому предметі, що сам по собі з-першу сприймається як подарунок і інтригує обдарованого.

Мова йде про своєрідну флеш-карту з золотим чи позолоченим корпусом – залежно від суми забезпечення вона може мати три модифікації. Даруючи такий ювелірно-електронний пристрій в елегантному футлярі, можна бути впевненим як у «сюрпризності», так і у влучності та винятковості подарунка. Адже завдяки йому чарівна пані чи поважний пан зможуть обрати у салонах «Абрикос» у зручний для них час та з відповідним настроєм саме «свою» прикрасу.

Інформацію на пристрої надійно захищено – випадкова людина чи зловмисник не зможе дізнатися ким, кому, коли і на яку суму було зроблено подарунок, а тим паче змінити ці дані. Доступ до інформації, збереженої на флешці, мають лише співробітники компанії «Абрикос». Для того, хто отримав такий одночасно і хитромудрий, і простий, і вишуканий подарунок, – вся необхідна інформація щодо дарувальника та можливостей обдарованого знаходиться у супровідному листі. Якщо пристрій якимось чином все ж вдалося зламати, його неправильні дані суперечитимуть даним бази ювелірного салону «Абрикос», і скористатися обманом не вдасться. Відповідний захист передбачено не лише від зламу, але і на випадок інших надзвичайних обставин – втрати, крадіжки.

Можна придбати не іменну флешку, а на пред’явника – не завжди знаєш повне або справжнє ім’я особи, що надихнула на подарунок. Окрім цього флешка на пред’явника незамінна у випадках, коли віддячити необхідно малознайомій особі, що зробила Вам послугу. «Безіменні» ювелірні флешки можна також придбати заздалегідь, оскільки невідомо, коли саме протягом року Ви відчуєте благородне прагнення зробити комусь подарунок. Адже дарувати – це так чудово!

08.01.2013