Обручки в «Абрикосі»

Таїнство вінчання - одне з найдивовижніших і хвилюючих подій в житті людини. Дві душі з'єднуються, щоб бути разом, створити щось ціле, єдине. Обручки служать фінальною прикрасою, символом нескінченності союзу, підкреслюють урочистість і інтимність моменту.

Ювелірний салон «Абрикос» представляє можливість знайти справді унікальні каблучки, які виготовляються під замовлення, відповідно до будь-яких побажань клієнта. Ви і лише ви вирішуєте, як виглядатиме каблучка, з чого вона зроблена і що за гравірування буде нанесено. Ексклюзивність в кожній деталі - ось просте визначення наших обручок.

Сталь, срібло, золото, паладій, платина, а також кольори цих матеріалів можна комбінувати, щоб домогтися самого вишуканого зовнішнього вигляду.

Гравіювання, яке входить у вартість каблучки, дозволяє вкласти в нього саме особисте. Наноситься вона як на зовнішню, так і на внутрішню сторону каблучки.

    Механічне гравірування дозволяє нанести на виріб різноманітні малюнки, символи і букви.
    Лазерне гравірування наноситься згідно зображенню на макеті - це може бути послання своїй половинці, написане від руки або навіть відбиток пальця.

На цьому можливості не закінчуються - обручка може бути прикрашена дорогоцінним камінням, у тому числі і на внутрішній стороні, якщо Ви хочете залишити його як приховане нагадування про цінність союзу душ.

Термін виконання замовлення - півтора місяця.31.01.2015