Програма лояльності від ювелірного салону «Абрикос»

Розроблена спеціально для того, щоб тішити наших улюблених клієнтів, програма лояльності від ювелірного салону «Абрикос» дарує безперечні переваги її учасникам. Це не просто привілеї, постійний клієнт для нас — друг, якому ми надаємо тільки найкраще обслуговування та індивідуальний підхід.

Для VIP-персон ювелірного салону «Абрикос» створено особливий професійний сервіс — це ремонт куплених у нас товарів, а також догляд за будь-якими ювелірними прикрасами, незалежно від місця їх придбання.

Учасник програми лояльності також отримує можливість раніше за всіх ознайомитись з новими колекціями, які ще не з'явились на прилавках салонів, на спеціальних закритих презентаціях.

Серед інших ексклюзивних послуг:

  • зробивши покупку на суму від 10 тис. грн, клієнт отримує постійну знижку в 10% на товарних ювелірних салонів «Абрикос». З часом ця знижка може зрости до 15%;
  • для наших партнерів та їх клієнтів також існує гнучка система дисконту та послуг. Користувачам краток, емітованих «Приватбанком» та АТ «Укрсиббанк», надаються знижки. Також спеціальні умови діють для членів товариств «CEO Club Ukraine» и «Family Business Network Ukraine».

За додатковою інформацією звертайтесь до консультантів ювелірного салону «Абрикос».

31.01.2015