Ювелірні салони «Абрикос» – це унікальні галереї авторських прикрас італійських, німецьких, грецьких, американських та інших майстрів. В салонах «Абрикос» у Києві, Донецьку та Одесі Ви побачите роботи ювелірів, що користуються як оригінальними сучасними технологіями, так і старовинними техніками, що передаються із покоління в покоління. Сюди кілька разів на сезон привозять обрані прикраси приватних мануфактур та дизайнерських ательє: Orosi, Cavalieri, De Maria, Eros, Agemina, Maya Jewels, Gabriella Rivalta, Anna Gioielli та багатьох інших. Це неповторні коштовності, здатні розкрити індивідуальність їх власниць.

Основа філософії ювелірних салонів «Абрикос» – це ексклюзивність. Кожна прикраса унікальна, а кожна емоція володіння нею – неповторна. У салонах немає звичних вітрин, тут Вам запропонують прикраси для душі, а їх вибір – процес дуже особистий та камерний. Професійні консультанти, знавці ювелірної історії, допоможуть гостям підібрати прикраси, що відповідають їх характеру та темпераменту і зможуть підкреслити індивідуальний стиль. «Абрикос» гарантує також збереження Ваших покупок.

Ольга Гуцал, засновниця та господиня «Абрикоса», бізнес-леді та визнаний експерт ювелірної моди, особисто обирає прикраси на ювелірних виставках у Віченце, Мілані та Базелі. Володіючи неперевершеним смаком та почуттям ювелірної моди, вона прагне збагатити стиль української публіки італійським шармом та сміливістю, а також навчити українських жінок носити правильні прикраси, – такі що зможуть вдало виразити їх настрій та темперамент. На її думку, ювелірні вироби мають відбивати те, що Ви намагаєтеся сказати оточуючим. Яка Ви сьогодні – ніжна, романтична, або прагматична, агресивна, скритна? В «Абрикосі» є прикраси, що можуть розповісти досить багато саме про Вас. А втім найбільше задоволення, звичайно, приносить усвідомлення того, що ця прикраса – єдина, і маєте її лише Ви. Саме це підкреслює Вашу власну унікальність.

Свій підхід до ведення ювелірного бізнесу керівники «Абрикоса», Ольга Гуцал та її син Дмитро, засновують на вічних сімейних цінностях, а тому кожен гість відчуває себе у салоні як вдома. Глибока повага у родині була виражена у особливо чуйному ставленні до ювелірної справи та кожного клієнта.