Салон Абрикос у Києві
 

Київ, вулШота Руставелі, 36

Понеділок – Неділя з 10:00 до 20:00

 

З 2004 року салон «Абрикос» у Києві є своєрідною ювелірною меккою для найяскравіших та найбільш вишуканих українок. Саме тут можна знайти неповторні прикраси, нескінченно довго приміряти унікальні каблучки, браслети та кольє, саме тут так добре відчувають смаки та характер кожної гості та точно знають як підкреслити її особливу індивідуальність.

Затишний куточок вулиці Шота Руставелі, м’яке світло, оксамитові канапи та дивовижні деталі інтер’єру, що дихає історією. У кожному елементі салону відчувається тепло душі та вражаюче почуття стилю засновниці «Абрикоса» Ольги Гуцал. Саме ця галерея авторських прикрас стала втіленням давньої мрії однієї із найвідоміших українських бізнес-леді, палко закоханої в ювелірне мистецтво.

У київському салоні «Абрикос» Ви знайдете неповторні прикраси найкращих ювелірних домів та дизайнерських ательє Італії. Золоті сережки та каблучки з діамантами та іншим коштовним камінням, розкішні коралі та намиста із перлин, вишукані ланцюжки, стильні прикраси зі срібла – у чималій колекції «Абрикоса» зібрано справжні ювелірні шедеври.

Власне у київському «Абрикосі» гості можуть часто зустріти і саму Ольгу Гуцал, яка залюбки особисто допоможе підібрати виняткову прикрасу, або просто розповість про нові тенденції у світі ювелірного мистецтва, характерних особливостях та традиціях кожного ювелірного дому, представленого у салоні. Проте навіть коли Ольги тут немає, «Абрикос» дихає енергетикою цієї неповторної жінки, яка перетворила ювелірний салон у найгостинніший дім, у якому кожного відвідувача оточують справжнім теплом та турботою і дарують неповторні емоції.